B. TOKGÖZ Et Al. , "Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi," Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi , vol.20, no.1, pp.88-92, 2011
TOKGÖZ, B. Et Al. 2011. Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi. Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi , vol.20, no.1 , 88-92.
TOKGÖZ, B., KOÇYİĞİT, İ., YILDIZ, O., ÜNAL, A., SİPAHİOĞLU, M. H., ÇORUH, A., ... IŞIN, S.(2011). Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi. Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi , vol.20, no.1, 88-92.
TOKGÖZ, BÜLENT Et Al. "Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi," Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi , vol.20, no.1, 88-92, 2011
TOKGÖZ, BÜLENT Et Al. "Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi." Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi , vol.20, no.1, pp.88-92, 2011
TOKGÖZ, B. Et Al. (2011) . "Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi." Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi , vol.20, no.1, pp.88-92.
@article{article, author={BÜLENT TOKGÖZ Et Al. }, title={Böbrek Nakli Sonrası Gelişen Subkutanöz Zigomikoz Enfeksiyonunun Başarılı Bir Şekilde Tedavisi}, journal={Türk Nefroloji Diyaliz ve Transplantasyon Dergisi}, year=2011, pages={88-92} }